ORGANIZACIJOS FINANSINIŲ PASLAUGŲ MAGISTRALĖ

Naujienos

Projektai

Paslaugos

< Grįžti
ORGANIZACIJOS FINANSINIŲ PASLAUGŲ MAGISTRALĖ

SOA ((į paslaugas orientuota architektūra (angl. Service Oriented Architecture)) framework - sprendimų ir verslo procesų valdymo tyrimo priemonės/įrankiai (toliau – karkasas arba įrankis), apimantys finansinių paslaugų magistralės karkasą (angl. Enterprise service bus), skirtą projektuoti ir kurti bendradarbiavimo sąsajas tarp nepriklausomų programinės įrangos komponentų į paslaugas orientuotos architektūros (SOA) aplinkoje.

ESB (angl. Enterprise Service Bus) yra programinis organizacijos finansinių paslaugų magistralės karkasas, skirtas projektuoti ir kurti bendradarbiavimo sąsajas tarp nepriklausomų programinės įrangos komponentų į paslaugas orientuotos architektūros (SOA) aplinkoje). ESB tikslas – sudaryti sąlygas projektuoti ir kurti bendradarbiavimo sąsajas tarp nepriklausomų programinės įrangos komponentų į paslaugas orientuotos architektūros (SOA) aplinkoje.

Kaina:
6919,00 EUR/mėn.
< Grįžti
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.